O nas

Przychodnia rehabilitacyjna Lublin MEDISPORT

 

Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT to nowoczesna placówka medyczna świadcząca szeroki zakres usług zdrowotnych dostosowanych indywidualnie do każdego pacjenta.

Oferujemy szeroki wachlarz świadczeń z zakresu medycyny i rehabilitacji, w tym rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej dedykowanej zarówno dorosłym jak i dzieciom, jak również współpracujemy z klubami sportowymi oraz sportowcami indywidualnymi w zakresie kompleksowego treningu funkcjonalnego, odnowy biologicznej, przygotowania motorycznego i rehabilitacji.

W naszym Centrum funkcjonują również specjalistyczne poradnie lekarskie – ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacji medycznej, chirurgii ogólnej i medycyny sportowej. Ponadto nasz ośrodek wykonuje specjalistyczne badania USG w zakresie narządu ruchu, tkanek miękkich, jamy brzusznej, tarczycy oraz żył i tętnic.

Posiadamy również gabinet zabiegowy umożliwiający między innymi podawanie podstawowych leków pod kontrolą ultrasonografii.

 

Co leczymy?

  • schorzenia kręgosłupa: ostry/przewlekły ból, rwa kulszowa, zmiany zwyrodnieniowe,
  • zaburzenia układu moczowo-płciowego: nietrzymanie moczu u kobiet, ból prostaty, zaburzenia erekcji,
  • zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego: osłabienie i zaniki mięśniowe, zwyrodnienia stawów,
  • schorzenia układu nerwowego: urazy/zaburzenia ośrodkowego i centralnego układu nerwowego,
  • bóle pourazowe,
  • obrzęki żylne i limfatyczne,
  • trudno gojące się rany,
  • owrzodzenia troficzne.
rehablitiacja

Naszą ideą jest kompleksowość i najwyższa jakość wykonywanych usług.

W naszej terapii stawiamy na „celowość”, czyli efekt jaki pacjent chce osiągnąć. Dlatego wyznaczamy szczeble leczenia, po których wspinamy się, aż do osiągnięcia zamierzonego efektu. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Program terapii jest ustalany wspólnie przez lekarza specjalistę i fizjoterapeutę, który odpowiada za przebieg leczenia. Każdy etap terapii jest monitorowany, a jeżeli wymaga tego sytuacja, dokonujemy niezbędnych jej modyfikacji. Powyższe cele możemy realizować dzięki posiadanej bazie lokalowej i sprzętowej.

W naszym Centrum znajdują się dwie sale kinezyterapii do ćwiczeń indywidualnych i grupowych, sala hydroterapii do hydromasażu całościowego i częściowego oraz pomieszczenia fizykoterapii, w których wykonujemy zabiegi z zakresu elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, krioterapii, terapii ultradźwiękowej i terapii manualnej (masaż leczniczy, mobilizacja). Wysoki standard, jakość i skuteczność oferowanych usług zapewniamy także dzięki nowoczesnej bazie sprzętowej – laser wysokoenergetyczny, głęboka stymulacja elektromagnetyczna, fala uderzeniowa, sektorowa diatermia krótkofalowa, dwunastokomorowy aparat do masażu pneumatycznego.

Ideę działalności Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego MEDISPORT dopełnia wysoko wykwalifikowany zespół medyczny i fizjoterapeutyczny stale pogłębiający oraz wzbogacający swoją wiedzę i umiejętności, celem zapewnienia pacjentom najwyższych standardów i skuteczności stosowanych terapii.

Dlaczego my?

Fachowe,
indywidualne podejście


Pacjenci, którzy wybiorą nasze centrum spotkają się z miłą i fachową obsługą, celnymi diagnozami i odpowiednim leczeniem.

Godziny otwarcia dopasowane do pacjenta


Centrum jest otwarte od poniedziałku
do piątku w godzinach 8:00 – 20:00
i w sobotę w godzinach 8:00 – 14:00.

Krótkie terminy oczekiwania


Wszyscy pacjenci są obsługiwani natychmiastowo i kompleksowo. Nasza oferta zawiera wszystkie możliwe zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne dostosowane do potrzeb pacjenta.

Przystępna cena


Jeśli chodzi o cenę i ofertę zdecydowanie konkurujemy z innymi placówkami. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z pakietów promocyjnych.

Nowoczesny sprzęt


Usługi wykonywane są na najnowszej generacji urządzeniach i przyrządach rehabilitacyjnych.

Przyjemne
i czyste otoczenie


Zapewniamy nowo wybudowany lokal, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pacjenci do dyspozycji mają własne szatnie i łazienki.

Łatwy dostęp


Bardzo ważnym aspektem decydującym o wyborze naszego Centrum jest przystępność komunikacyjna (w odległości kilkudziesięciu metrów przystanki autobusowe, bezpośrednio przy lokalu duży parking).