Co wyróżnia SKLEP MEDISPORT?

Świadczoną przez nasze Centrum kompleksową diagnostykę i rehabilitację uzupełnia oferta sklepów ortopedycznego i medycznego. W sklepie ortopedycznym obok szerokiego asortymentu aktywnych ortez, stabilizatorów, opasek elastycznych, wkładek ortopedycznych oferujemy także możliwość wykonania komputerowego badania chodu i stóp. Jest to nowoczesna, uznana i stosowana na świecie metoda pozwalająca ocenić rozmieszczenie nacisków stopy na podłoże. Obrazuje kształt stopy i pracę poszczególnych jej mięśni oraz stawów zarówno podczas stania, jak i ruchu.

Profesjonalny sprzęt dostępny w naszym sklepie umożliwia przeprowadzenie zarówno badań statycznych (Podoskan 2D/3D), które wykonuje się podczas stania, jak i dynamicznych (podczas chodzenia). Badania są nieszkodliwe i nieinwazyjne, nie wymagają wcześniejszego przygotowania. Umożliwiają zdiagnozowanie problemów, kontrolę postępów programu rehabilitacyjnego, a także indywidualne dobranie i dopasowanie wkładek ortopedycznych dostępnych na miejscu w naszym sklepie ortopedycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KOMPUTEROWYM BADANIU CHODU I STÓP

Nasz sklep

Sklep ortopedyczny

Znajdziecie tutaj Państwo szeroki wybór wkładek ortopedycznych, stabilizatorów, ortez, opasek elastycznych i innych produktów niezbędnych podczas korekcji wad postawy, w profilaktyce urazów i kontuzji. Na miejscu wykonujemy również komputerowe badanie stóp i chodu, na podstawie którego profesjonalnie dobieramy indywidualnie dopasowane wkładki.

ul. Łabędzia 4, 20-335 Lublin
sklep@medisport.lublin.pl
+48 781 661 777

Godziny otwarcia:

Poniedziałek i Piątek: 10:00 – 16:00

Wtorek – Czwartek: 10:00 – 20:00