Co wyróżnia SKLEPY MEDISPORT?

Świadczoną przez nasze Centrum kompleksową diagnostykę i rehabilitację uzupełnia oferta sklepów ortopedycznego i medycznego. W sklepie ortopedycznym obok szerokiego asortymentu aktywnych ortez, stabilizatorów, opasek elastycznych, wkładek ortopedycznych oferujemy także możliwość wykonania komputerowego badania chodu i stóp. Jest to nowoczesna, uznana i stosowana na świecie metoda pozwalająca ocenić rozmieszczenie nacisków stopy na podłoże. Obrazuje kształt stopy i pracę poszczególnych jej mięśni oraz stawów zarówno podczas stania, jak i ruchu.

Profesjonalny sprzęt dostępny w naszym sklepie umożliwia przeprowadzenie zarówno badań statycznych (Podoskan 2D/3D), które wykonuje się podczas stania, jak i dynamicznych (podczas chodzenia). Badania są nieszkodliwe i nieinwazyjne, nie wymagają wcześniejszego przygotowania. Umożliwiają zdiagnozowanie problemów, kontrolę postępów programu rehabilitacyjnego, a także indywidualne dobranie i dopasowanie wkładek ortopedycznych dostępnych na miejscu w naszym sklepie ortopedycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KOMPUTEROWYM BADANIU CHODU I STÓP

 

Nasze sklepy

Sklep ortopedyczny

Znajdziecie tutaj Państwo szeroki wybór wkładek ortopedycznych, stabilizatorów, ortez, opasek elastycznych i innych produktów niezbędnych podczas korekcji wad postawy, w profilaktyce urazów i kontuzji. Na miejscu wykonujemy również komputerowe badanie stóp i chodu, na podstawie którego profesjonalnie dobieramy indywidualnie dopasowane wkładki.

ul. Łabędzia 4, 20-335 Lublin
sklep@medisport.lublin.pl
+48 781 661 777

Godziny otwarcia:

Pon – Pt: 10:00-20:00

 

Sklep medyczny

Proponujemy szeroki wybór produktów, takich jak inhalatory, ciśnieniomierze, glukometry, termometry, aspiratory, stetoskopy i inne akcesoria medyczne. Posiadamy umowę z NFZ na sprzedaż refundowanych produktów medycznych.

ul. Stanisława Staszica 5, 20-555 Lublin
staszica@medisport.lublin.pl
81 448 09 99

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 09:00-15:00