Rejestracja


Pacjenci naszego centrum mają możliwość zarejestrowania się do wybranego lekarza. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wybrać badanie lub specjalistę, do którego chcecie się Państwo zapisać, sprawdzić termin i godziny przyjęć, a następnie dokonać rejestracji mailowo lub pod wskazanymi numerami telefonów:

+48 81 524 43 02

+48 88 711 21 11

rejestracja@medisport.lublin.pl

Do naszej placówki zapraszamy na 10 minut wcześniej przed wyznaczoną wizytą. Prosimy o przyniesienie dokumentu tożsamości i pełnej dokumentacji medycznej dotyczącej dotychczasowego leczenia.

Formularz kontaktowy

Wysyłajac formularz zapisów wyrażacie państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez MEDISPORT ul. Łabędzia 4, 20-335 Lublin celach związanych z rekjestracją. Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia: MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO: Wiedzy o zarządzaniu Państwa informacjami osobowymi; Dostępu do Państwa informacji osobowych oraz sposobu ich przetwarzania; Żądania poprawy, zniszczenia Państwa informacji osobowych lub zaprzestania działań przetwarzających (z wyjątkiem przechowywania Państwa informacji osobowych), jeśli przetwarzanie danych narusza obowiązujące przepisy; Sprzeciwić się przetwarzaniu Państwa danych; Wycofania Państwa zgody.-wszelkie zapytania i zagadnienia dotyczące przetwarzania państwa danych osobowych prosimy o przesyłanie na nasz adres: rejestracja@medisport.lublin.pl