Oferta
Rehabilitacja pacjentów z nietrzymaniem moczu

Nietrzymanie moczu definiuje się jako stan, w którym stwierdzono obiektywnie niezależny od woli wypływ moczu, powodujący problemy natury towarzyskiej i/lub higienicznej. Na postawie badań urodynamicznych wyróżnia się: wysiłkowe nietrzymanie moczu, nietrzymanie moczu spowodowane parciami naglącymi, nietrzymanie moczu związane z przepełnieniem pęcherza, odruchowe nietrzymanie moczu i postać mieszaną. Nietrzymaniem moczu dotkniętych jest ponad 50 milionów ludzi w krajach rozwiniętych. Problem dotyczy dzieci, kobiet w różnym wieku a także mężczyzn w zaawansowanym wieku, szczególnie po prostatektomii.

PROPONUJEMY LECZENIE ZACHOWAWCZE NIETRZYMANIA MOCZU

Terapię zgodnie z wytycznymi Międzynarodowego Towarzystwa Trzymania Moczu ICS prowadzimy poprzez:

  • TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY METODĄ TRADYCYJNĄ PFTM (PELVIC FLOOR MUSCLE TRAINING)
  • MAGNETOSTYMULACJĘ MIĘŚNI DNA MIEDNICYUMÓW SIĘ NA WIZYTĘ, W TRAKCIE KTÓREJ WSPÓLNIE WYBIERZEMY TERAPIĘ NAJLEPSZĄ DLA CIEBIE.

POPRAW SWÓJ KOMFORT ŻYCIA

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.