Oferta
Rehabilitacja ortopedyczna dzieci

Rehabilitacja ortopedyczna dzieci wykazuje pewne odmienności w odniesieniu do rehabilitacji dorosłych. Ze względu na dynamicznie przebiegający proces wzrostowy i procesy rozwojowe młodego organizmu inny jest charakter urazów u dzieci, ich konsekwencje, leczenie powikłań, oraz proces gojenia uszkodzonej tkanki.  Podejmując proces rehabilitacji u dzieci, oprócz odmienności wynikających z wielkości ciała i niezakończonych procesów rozwojowych należy również  uwzględnić pewne różnice biologiczne, mechaniczne oraz funkcjonalne, a także dużą wrażliwość psychiki małego pacjenta. W terapii nigdy nie można zapomnieć, że leczenie musi być bezbolesne, powinno zawierać elementy gier i zabaw, pobudzając wyobraźnię dziecka, a terapeuta musi wykazać się umiejętnością nawiązania bardzo dobrego kontaktu z dzieckiem.

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.