O nas

budynek


Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT to nowoczesna placówka medyczna świadcząca szeroki zakres usług zdrowotnych dostosowanych indywidualnie do każdego pacjenta.

Oferujemy szeroki wachlarz świadczeń z zakresu medycyny i rehabilitacji, w tym rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej dedykowanej zarówno dorosłym jak i dzieciom, jak również współpracujemy z klubami sportowymi oraz sportowcami indywidualnymi w zakresie kompleksowego treningu funkcjonalnego, odnowy biologicznej, przygotowania motorycznego i rehabilitacji.

W naszym Centrum funkcjonują również specjalistyczne poradnie lekarskie – ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacji medycznej, chirurgii ogólnej i medycyny sportowej. Ponadto nasz ośrodek wykonuje specjalistyczne badania USG w zakresie narządu ruchu, tkanek miękkich, jamy brzusznej, tarczycy oraz żył i tętnic.

Posiadamy również gabinet zabiegowy umożliwiający między innymi podawanie podstawowych leków pod kontrolą ultrasonografii.

W MEDISPORT zajmujemy się także specjalistycznym leczeniem:

• schorzeń kręgosłupa: ostry/przewlekły ból, rwa kulszowa, zmiany zwyrodnieniowe,
• zaburzeń układu moczowo-płciowego: nietrzymanie moczu u kobiet, ból prostaty, zaburzenia erekcji,
• zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego: osłabienie i zaniki mięśniowe, zwyrodnienia stawów,
• schorzeń układu nerwowego: urazy/zaburzenia ośrodkowego i centralnego układu nerwowego,
• bólów pourazowych,
• obrzęków żylnych i limfatycznych,
• trudno gojących się ran,
• owrzodzeń troficznych.

Naszą ideą jest kompleksowość i najwyższa jakość wykonywanych usług.

W naszej terapii stawiamy na „celowość”, czyli efekt jaki pacjent chce osiągnąć. W tym celu wyznaczamy szczeble leczenia, po których wspinamy się, aż do osiągnięcia zamierzonego efektu. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Program terapii jest ustalany wspólnie przez lekarza specjalistę i fizjoterapeutę, który odpowiada za przebieg leczenia. Każdy etap terapii jest monitorowany, a jeżeli wymaga tego sytuacja, dokonujemy niezbędnych jej modyfikacji. Powyższe cele możemy realizować dzięki posiadanej bazie lokalowej i sprzętowej.

W naszym Centrum znajdują się dwie sale kinezyterapii do ćwiczeń indywidualnych i grupowych, sala hydroterapii do hydromasażu całościowego i częściowego oraz pomieszczenia fizykoterapii, w których wykonujemy zabiegi z zakresu elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, krioterapii, terapii ultradźwiękowej i terapii manualnej (masaż leczniczy, mobilizacja). Wysoki standard, jakość i skuteczność oferowanych usług zapewniamy także dzięki nowoczesnej bazie sprzętowej – laser wysokoenergetyczny, głęboka stymulacja elektromagnetyczna, fala uderzeniowa, sektorowa diatermia krótkofalowa, dwunastokomorowy aparat do masażu pneumatycznego.

Ideę działalności Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego MEDISPORT dopełnia wysoko wykwalifikowany zespół medyczny i fizjoterapeutyczny stale pogłębiający oraz wzbogacający swoją wiedzę i umiejętności, celem zapewnienia pacjentom najwyższych standardów i skuteczności stosowanych terapii.

icona2
Dlaczego my?

Fachowe, indywidualne podejście – pacjenci, którzy wybiorą nasze centrum spotkają się z miłą i fachową obsługą, celnymi diagnozami i odpowiednim leczeniem.

Godziny otwarcia dopasowane do pacjenta – centrum jest otwarte: od pon. – do piąt. w godz. 8:00 – 20:00 i w sob. w godz. 8:00 – 14:00.

Krótkie terminy realizacji – wszyscy pacjenci są obsługiwani natychmiastowo i kompleksowo. Nasza oferta zawiera wszystkie możliwe zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne dostosowane do potrzeb pacjenta.

Przystępna cena – jeśli chodzi o cenę i ofertę zdecydowanie konkurujemy z innymi placówkami. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z pakietów promocyjnych.

Nowoczesny sprzęt – usługi wykonywane są na najnowszej generacji urządzeniach i przyrządach rehabilitacyjnych.

Przyjemne i czyste otoczenie – zapewniamy nowo wybudowany lokal, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pacjenci do dyspozycji mają własne szatnie i łazienki.

Łatwy dostęp – bardzo ważnym aspektem decydującym o wyborze naszego centrum jest przystępność komunikacyjna (w odległości kilkudziesięciu metrów przystanki autobusowe, bezpośrednio przy lokalu duży parking).

icona6
Kariera
Przesyłając własne podanie o pracę masz w każdym momencie szansę przekonać nas do siebie!
CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji proszę przesyłać na adres:wojciech.gunia@medisport.lublin.pl

lub wyślij poprzez formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)


(tylko w PDF)CV bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą uwzględniane.

Jednocześnie zastrzega się, że w przypadku prowadzenia procesu rekrutacji
w CRS MEDISPORT kontakt zostanie nawiązany tylko z wybranymi osobami.

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.