Oferta
Leczenie nietrzymania moczu

DSC_0933b_rozciagniete_m

MagnetoSTYM – urządzenie do magnetostymulacji mięśni dna miednicy. Przeznaczone jest do leczenia problemów z mięśniami dna miednicy, problemów pooperacyjnych i poporodowych u kobiet. Jest to najskuteczniejsza bezkontaktowa terapia nietrzymania moczu. Przynosi także znakomite wyniki w leczeniu problemów z prostatą i zaburzeniami erekcji u mężczyzn. Stymulacja magnetyczna zwiększa siłę i wytrzymałość zwieraczy i mięśni dna miednicy. Zabieg jest bezbolesny. Podczas terapii pacjent siedzi zupełnie ubrany na wygodnym fotelu. Każda sesja terapeutyczna trwa około 20 minut i na ogół przeprowadza się ją co drugi dzień. Poprawa odczuwalna jest już po około sześciu sesjach.

Zalety:

  • Skuteczny i szybki powrót do sprawności fizycznej
  • Bezinwazyjny i bezbolesny zabieg
  • Szybki i trwały efekt
  • Penetracja do miejsc niedostępnych dla innych terapii
  • Brak skutków ubocznych
  • Możliwość wykonania zabiegu przez ubrania z tkanin naturalnych

Dodatkowe informacje na temat leczenia dolegliwości nietrzymania moczu:
http://www.nietrzymanie.moczu.eu/

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.