Leczenie zaburzeń erekcji i łagodnego przerostu prostaty

Jeżeli mężczyzna osiągnął piątą dekadę życia, a ostatnimi czasy wstaje w nocy co najmniej 2-3 razy w celu oddania moczu, prawdopodobnie odkrywa u siebie pierwsze irytujące objawy łagodnego przerostu prostaty. Inne, równie denerwujące, to poczucie nagłej potrzeby oddania moczu (pomimo tego, że potem wydala się go tylko kilka kropli) albo wyciekanie moczu z cewki moczowej, które wymaga o wiele bardziej rygorystycznego podejścia do higieny osobistej (częste zmiany bielizny). Jeżeli pojawiają się problemy z tak prostym zadaniem, jak oddanie moczu, panowie – często na zapas – obawiają się, co będzie z innymi czynnościami, w których penis odgrywa główną rolę. Niestety – łagodny przerost gruczołu krokowego i zaburzenia erekcji często występują razem.
W naszym Centrum dysponujemy innowacyjnym urządzeniem do magnetostymulacji mięśni dna miednicy. Jest to metoda, która przynosi znakomite wyniki w leczeniu problemów z prostatą i zaburzeniami erekcji u mężczyzn. Stymulacja magnetyczna zwiększa siłę i wytrzymałość zwieraczy i mięśni dna miednicy. Zabieg jest bezbolesny. Podczas terapii pacjent siedzi zupełnie ubrany na wygodnym fotelu. Każda sesja terapeutyczna trwa około 20 minut i na ogół przeprowadza się ją co drugi dzień. Poprawa odczuwalna jest już po około sześciu sesjach.

Przebieg terapii:
Kuracja 3 x w tyg. przez 4 tyg. ( 12 sesji) – szacunkowa cena programu 580,- zł

* ilość zabiegów oraz ostateczna wycena ustalana indywidualnie po konsultacji lekarsko/fizjoterapeutycznej
** konsultacja lekarska/fizjoterapeutyczna w cenie programu

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.