Leczenie ostrych i przewlekłych bólów kręgosłupa

Zespoły bólowe kręgosłupa – to jedna z najczęstszych przyczyn zgłaszania się pacjentów po pomoc medyczną. Przeważająca większość populacji przynajmniej raz w życiu odczuwała ból kręgosłupa, który utrudnił bądź uniemożliwił zakończenie rozpoczętej czynności. Coraz częściej problem ten dotyczy osób przed 30 rokiem życia. Ból jaki towarzyszy pacjentowi – nawracający w stanach ostrych, przewlekły, „przechodzony” i długo lekceważony, z czasem może doprowadzić do zaburzenia pracy między poszczególnymi grupami mięśniowymi, przeciążania kolejnych struktur, czy też do pogorszenia postawy ciała co tylko może nasilać lub wyzwolić nowe dolegliwości bólowe.

W naszym Centrum dokładne przeprowadzenie szczegółowej analizy dolegliwości bólowych pacjenta ma znaczenie pierwszorzędne. W zależności od zajętej struktury, dolegliwości bólowych i indywidualnych uwarunkowań pacjenta wprowadziliśmy innowacyjny program rehabilitacyjno-leczniczy, który polega na skojarzonej terapii wykorzystującej różne zabiegi fizjoterapeutyczne:

  • Głęboka stymulacja elektromagnetyczna
  • Laser wysokoenergetyczny
  • Masaż ręczny kręgosłupa
  • Hydromasaż

Przebieg terapii:

Kuracja 3 x w tyg. przez 2 tyg. ( 6 sesji zabiegowych ) – szacunkowa cena programu 800,- zł

* rodzaj, ilość zabiegów oraz ostateczna wycena ustalana indywidualnie po konsultacji lekarsko/fizjoterapeutycznej
**konsultacja lekarska/fizjoterapeutyczna w cenie programu

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.