Oferta
Laseroterapia

CRS_10_wykadrowane_m

 

Zmagasz się z silnym bólem? Nie martw się – mamy na to sposób. Szybkim rozwiązaniem jest laseroterapia. W Lublinie wykonywana jest przez specjalistów z Medisport.

 

Zasada działania lasera wysokoenergetycznego jest podobna do klasycznego lasera biostymulacyjnego. Różnica polega na jego zwiększonej mocy (30-krotnie) oraz głębokości penetracji tkanek (do 6 cm!, klasyczny laser działa do 2 cm w głąb tkanek).
Laser ten silnie wspomaga naturalne zdolności organizmu do regeneracji przy wystąpieniu stanu zapalnego (alergia, urazy, zabieg chirurgiczny), znacząco wspomaga pracę ukł. limfatycznego w likwidacji obrzęków, poprawia mikrokrążenie w tkankach, powodując szybkie gojenie.

 

Jest to zabieg idealny przy świeżych urazach, ostrym bólu – powoduje silną, długotrwałą i natychmiastową ulgę! Nawet już po pierwszym zabiegu!

 

Stosowanie lasera w Medisport Lublin:

  • urazy mięśni, kości i ścięgien  (zwichnięcia, złamania, skręcenia, „siniaki”)
  • ból mięśniowo – powięziowy
  • obrzęki, zbieranie się płynu w stawach
  • przewlekłe bóle przeciążeniowe,  zwyrodnieniowe stawów, rąk, nóg i kręgosłupa
  • rany pooperacyjne, odleżyny

 

Na zabiegi laserem w Lublinie zapraszamy do Medisport!

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.