Genetyka

VG_ręka 2


W Twoim DNA zapisane są wszystkie informacje na Twój temat. Zespół Vitagenum pomoże zagłębić Ci wiedzę dotyczącą własnego organizmu. Rozszyfrujemy dla Ciebie informacje, które mogą być kluczowe dla Twojego zdrowia, samopoczucia i kondycji. Większa świadomość własnego organizmu to większa szansa na uniknięciu wielu dolegliwości.
Badania genetyczne to narzędzie dzięki któremu będziesz mógł świadomie wpływać na swoje zdrowie i jakość życia.
Badania genetyczne pomagają dogłębnie poznać ludzki organizm od środka. Jesteśmy w stanie uzyskać informacje, jakie zależności determinują procesy metaboliczne, co przekłada się m.in. na stan naszego zdrowia. Badając markery genetyczne możemy uzyskać wiedzę dotycząca predyspozycji organizmu do wielu schorzeń kardiologicznych czy metabolicznych, a także optymalnej aktywności fizycznej lub psychicznej.
Twoje zdrowie w Twoich genach!

Dostępne badania genetyczne:
Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.