Oferta
Gabinet Neurologiczny

Problemy neurologiczne często nie dają o sobie znać w jawny i regularny sposób. Zwykle są także trudne do zdiagnozowania. W celu uzyskania fachowej pomocy, trafnego rozpoznania lub zaprogramowania skutecznego leczenia, należy udać się do doświadczonego specjalisty z zakresu neurologii. W Lublinie, w naszym Centrum nasi Pacjenci mogą liczyć na indywidualne i troskliwe podejście do każdego problemu z jakim się zwrócą.

 

Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie neurologii. W Lublinie zapraszamy do Medispot na wizytę u:

Lekarz Wojciech Gocek
  • Specjalista neurolog;
  • Poniedziałek 15.00 – 19.00

Ordynator Oddziału Neurologicznego II (XV) z Pododdziałem Wczesnej Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie ul. Abramowicka 2;
Główne zainteresowania: diagnostyka i terapia padaczki, choroby układu pozapiramidowego (choroba Parkinsona), bóle głowy, zespoły otępienne, choroby naczyniowe układu nerwowego, zespoły bólowe kręgosłupa i narządu ruchu.

 

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zawsze radzimy, aby nie bagatelizować zaburzeń na tle neurologicznym. W Lublinie, przy ul. Łabędziej 4 mogą liczyć Państwo na wsparcie i profesjonalne leczenie.

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.