Oferta
Fala uderzeniowa

CRS_09_wykadrowane_m

 

Popularnym zabiegiem stosowanym w efektywnej rehabilitacji jest fala uderzeniowa. W Lublinie skorzystać z tego i wielu innych zabiegów możesz w Medisport, gdzie czeka na Ciebie zespół najlepszych specjalistów.

 

Nie wiesz czy Twoje schorzenie kwalifikuje się do terapii falą uderzeniową? W Medisport Lublin wykonamy dla Ciebie diagnozę i wykaz niezbędnych zabiegów, abyś jak najszybciej mógł wrócić do formy.

 

Fala uderzeniowa jest to metoda wykorzystująca energię kinetyczną wytworzoną przez wybuch sprężonego powietrza, która następnie przez specjalny przekaźnik jest precyzyjnie kierowana do ściśle określonych miejsc naszego ciała. Zakres zastosowania fali uderzeniowej sukcesywnie poszerza się w wyniku badań naukowców nad tą nową technologią. Dotychczas potwierdzono terapeutyczne właściwości fali uderzeniowej w rehabilitacji, ortopedii oraz medycynie sportowej w leczeniu m. in. takich schorzeń jak:

  • ostroga piętowa
  • zapalenie powięzi podeszwowej stopy
  • ból ścięgna Achillesa
  • zespół mięśnia piszczelowego przedniego
  • ból ścięgien rzepki (kolano skoczka)
  • ból w okolicy pachwiny
  • bóle stawów barkowych ze zwapnieniem lub bez/wapniejące zapalenie ścięgien stawu barkowego
  • zapalenie nadkłykcia (łokieć tenisisty, łokieć golfisty)
  • bóle nadgarstka

 

Terapia falą uderzeniową jest jednym z najefektywniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Daje natychmiastowe efekty: szybkie i długotrwałe zniesienie bólu, zwiększenie ruchomości, normalizuje trofikę tkanek, przyspiesza produkcję kolagenu, rozpuszcza zwapniałe fibroblasty.

 

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi falą uderzeniową. Lublin, Medisport – do zobaczenia!

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.