Aktualności
Dr n. med. Wiesław Pesta dołączył do zespołu MEDISPORT

Dr n. med. Wiesław Pesta – chirurg, bariatra.
Od wielu lat prowadzi ośrodki referencyjne nauczania procedur laparoskopowych: m.in. w Szpitalu Powiatowym im. Jana Pawła II w Bartoszycach, Szpitalu Uniwersyteckim UWM w Olsztynie, od 2012 roku w SPZOZ w Łęcznej. Autor wielu publikacji z zakresu chirurgii mało inwazyjnej w wydawnictwach polskich i zagranicznych. Członek polskich i zagranicznych towarzystw naukowych. Posiada dyplomy i certyfikaty najlepszych ośrodków chirurgii laparoskopowej w Polsce i Europie, między innymi dyplom Uniwersytetu Pasteura w Strasburgu (Francja).

Terminy przyjęć:
Sobota godz. 10-14

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.