Aktualności
MEDISPORT zaprasza na MKS START

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na mecz MKS START LUBLIN.

w najbliższą niedzielę (25 października) w rozgrywkach Tauron Basket Ligi drużyna Startu Lublin podejmie w Hali Globus w Lublinie zespół MKS Dąbrowa Górnicza. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Bilety można kupować drogą internetową poprzez stronę <a href=”http://startlublin.ticketik.pl/”>http://startlublin.ticketik.pl/</a> <img src=”http://medisport.chillo.pl/wp-content/uploads/2015/10/Start_Dąbrowa-212×300.jpg” alt=”Start_Dąbrowa” width=”212″ height=”300″ class=”alignnone size-medium wp-image-1077″ />

Sprzedaż w siedzibie klubu przy ulicy Montażowej 16 będzie trwała od wtorku (20 października) do piątku (23 października) w godzinach 8-16. Od czwartku będzie można kupować wejściówki w kasie nr 1 w hali Globus.

Oto harmonogram pracy kasy:
22 października (czwartek) w godz. 14-19;
23 października (piątek) w godz. 14-16;
24 października (sobota) w godz. 10-18.

Kasy w dniu meczu zostaną otwarte o godzinie 15.

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.