Aktualności
Zapraszamy na triathlon do Białki
Zapraszamy na triathlon do Białki

Miło nam poinformować Państwa, że objęliśmy naszym patronatem medycznym zawody w ramach cyklu wydarzeń Białka Triathlon. Nasi specjaliści będą oczekiwać na mecie na uczestników zawodów celem świadczenia pomocy rehabilitacyjnej służącej szybkiej regeneracji sił, umożliwiającej dalsze aktywne uczestnictwo w zawodach. Więcej informacji na temat całego cyklu uzyskają Państwo na stronie internetowej zawodów Białka Triathlon http://bialkatriathlon.pl/

Zapraszając do odwiedzenia witryny internetowej Naszego Partnera zapraszamy do aktywnego udziału w imprezie organizowanej w Białce.

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.