Aktualności
Programy rehabilitacyjno-lecznicze

W naszym Centrum wprowadziliśmy innowacyjne programy rehabilitacyjno-lecznicze polegające na indywidualnie dobranej, skojarzonej terapii wykorzystującej różne zabiegi fizjoterapeutyczne. Programy znajdują zastosowanie w leczeniu takich schorzeń jak nietrzymanie moczu, łagodny przerost gruczołu krokowego, cellulit, przewlekłe rany i owrzodzenia, obrzęki oraz inne. Więcej informacji odnośnie wskazanych programów znajduje się pod adresem http://medisport.lublin.pl/programy-rehabilitacyjno-medyczne/

Rejestracja internetowa
Za pomocą poniższego formularza możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o rejestrację. Kiedy otrzymamy twoje zgłoszenie skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Przepisz kod z obrazka captcha

Naciskając przycisk "Wyślij"
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT w Lublinie, ul. Łabędzia 4, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji przez MEDISPORT na moją rzecz świadczeń rehabilitacyjno-medycznych, odpowiedzi na złożone zapytania oraz przekazywania informacji w granicach zakreślonych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.